tto
10 مرداد 1401 - 15:04

نگه داشتن مدارک بازیکنان تیم امید برای تسویه هتل/ پایان زودتر از موعد، دردسرساز شد

مدارک بازیکنان تیم فوتبال امید کشورمان برای تسویه حساب هتل محل اقامت این تیم، در گروی هتل است تا هزینه اقامت آنها پرداخت شود.

- اخبار ورزشی -به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اردوی تیم ملی فوتبال زیر 23 سال کشورمان برای اعزام به قونیه و حضور در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در هتل استقلال تهران آغاز شده بود. با این حال تکمیل نشدن بازیکنان و انصراف امیدها از حضور در بازی‌های قونیه، پایان زودهنگام این اردو را به دنبال داشت.

خبرگزاری تسنیممسئله جالب اینکه اردوی تیم زیر 23 سال در تهران قرار بود دو روز دیگر، یعنی 12 مرداد به پایان برسد و تیم سپس راهی ترکیه شود، اما عدم اعزام به این مسابقات و پایان ناگهانی اردو، دردسری جدیدی ایجاد کرد. فدراسیون فوتبال هنوز هزینه حضور تیم در هتل استقلال را پرداخت نکرده و پایان ناگهانی اردو تخلیه اتاق‌ها باعث شد که تأمین اعتبار برای تسویه آن با مشکل مواجه شود.

با توجه به عدم تسویه هتل ملی‌پوشان امید، مسئولان هتل مدارک بازیکنان را گرو نگه داشته‌اند تا پس از تسویه کامل این مدارک را برای خروج از هتل بازگردانند. مسئولان فدراسیون فوتبال در تلاش هستند تا هرچه زودتر این مشکل را حل کنند تا بازیکنان با گرفتن مدارک خود، هتل را ترک کنند.

نحسی این روز‌های فوتبال ایران به «امید»‌ رسید/ مرثیه‌ای برای فوتبال‌مان که انگار امید ندارد

نحسی این روز‌های فوتبال ایران به «امید»‌ رسید/ مرثیه‌ای برای فوتبال‌مان که انگار امید نداردانتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 512703