tto
04 مرداد 1401 - 20:12

مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در قم برگزار شد

قم - مراسم بزرگداشت روز خبرنگار به همت خانه مطبوعات قم و با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه و تعدادی از مسئولان استانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت در پیش بودن ۱۷ مردادماه روز خبرنگار، مراسم بزرگداشت این روز با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه استان و به همت خانه مطبوعات قم برگزار شد.

خبرنگار مهراحمد حاجی‌زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم، عباس ذاکریان فرماندار شهرستان قم، امیر علی عموزاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم نیز در این مراسم حضور داشتند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم در سخنان کوتاهی با تبریک در پیش بودن روز خبرنگار، از تلاش‌های فعالان عرصه اطلاع رسانی استان تقدیر کرد و اهالی رسانه را پیشگامان عرصه جنگ رسانه‌ای برشمرد.

مدیر خانه مطبوعات قم نیز با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این خانه اظهار داشت: در این دوره تلاش شده مرجعیت خانه مطبوعات به عنوان اصلی ترین نهاد صنفی اهالی رسانه احیا شود و سطح کیفی و کمی خدمات ارتقا یابد.

ترینمحمدحسین همتی نژاد با اشاره به اعتبارات جذب شده در دوره جدید فعالیت خانه مطبوعات استان قم ابراز داشت: از ابتدای شروع به کار هیأت مدیره این دوره در مجموع ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار جذب و در برنامه‌های مختلف آموزشی و رفاهی تدارک دیده شده از سوی خانه مطبوعات هزینه شده است.

علاوه بر اهدا هدیه روز خبرنگار از سوی خانه مطبوعات استان به اعضای این خانه، در این مراسم به ۳۰ نفر از خبرنگاران حاضر به قید قرعه کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 471163