tto
21 مرداد 1401 - 19:23

نکونام: ۲ بازیکن دیگر می‌خواهیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازیکنان خوبی را جذب کردیم اما هنوز به ۲ یار دیگر نیاز داریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، جواد نکونام عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نفت آبادان اظهار کرد: فصل جدید در حالی شروع می‌شود که همیشه تیم‌ها و بازیکنان برای شروع مسابقات انگیزه بالایی دارند و ما هم کاملاً با انگیزه و اشتیاق آماده مسابقه فردا هستیم و می‌خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی افزود: آغاز لیگ است و شاید تیم‌ها شرایط ایده‌آل خودشان را نداشته باشند اما خدا را شکر شرایط تیم ما خوب است. یک مقدار در گرفتن یکی دو بازیکن موفق نبودیم و با توجه به اینکه نیاز شدید داریم حداقل دو یار به تیم اضافه شود، دنبال این هستیم که با بازیکنانی که مدنظرمان هستند به توافق برسیم و بتوانیم آن‌ها را برای شروع لیگ جذب کنیم تا هر چه زودتر در کنار ما باشند. امیدوارم بتوانیم لیگ را خوب شروع کنیم و تا هفته سی‌ام تیم خوب و قابل احترامی باشیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره حریف تیمش در هفته اول رقابت‌ها نیز گفت: ما شناخت فردی نسبت به بازیکنان تیم نفت داریم و می‌دانیم که اکثراً بازیکن های پارسال آن‌ها هستند. تیم خوب و قابل احترامی هستند و کادرفنی خوبی دارند و امیدوارم ما فردا بهترین عملکرد را داشته باشیم تا به موفقیت برسیم. نکته‌ مهم برای ما این است که فقط به خودمان و تیم‌مان فکر کنیم و تمرکز بالایی داشته باشیم.

نکونام بیان کرد: نه فقط بازی فردا بلکه دوست داریم همه بازی‌ها با حضور تماشاگران و استادیوم‌ها چه در بازی‌های داخل و خارج از خانه پر باشند. اینکه مردم و هواداران بتوانند بیایند و بازی‌های تیمشان را ببینند و لذت ببرند. همه جای دنیا همین اتفاق می‌افتد اما با توجه به شرایطی که پیش آمده و هفته اول بدون تماشاچی است، علیرغم اینکه برخلاف میل همه بازیکنان و مربیان است، ما هم خواسته‌مان این است که بازی‌های هفته اول دور برگشت هم بدون تماشاچی باشد.

وی ادامه داد:  دوست داریم حتی هواداران آبادانی هم به اینجا بیایند و بازی را ببینند اما اگر قرار است این بازی بدون تماشاچی باشد، هفته اول دور برگشت هم باید بدون تماشاچی باشد چون اگر عدالت هست باید برای همه یکسان باشد.

سرمربی فولاد درباره ادامه فعالیت این باشگاه در نقل و انتقالات و احتمال جذب مهاجم نیز گفت: اوایل صحبت‌هایم گفتم به دنبال این هستیم که دو بازیکن به تیم اضافه کنیم و با توجه به اینکه فرشید اسماعیلی را از دست دادیم و باشگاه نتوانست آرش رضاوند را جذب کند، قطعا ما نیاز به دو مهره داریم که بتوانیم جای آنها را پر کنیم. علیرغم اینکه شرایطی ما خوب است، نیاز به تقویت داریم و این نیست که کار ما در نقل و انتقالات تمام شده باشد. شما می‌بینید که تیم‌های دیگر با چه مبالغ و چه شرایطی در حال جذب بازیکن خارجی هستند؛ بازیکنان ایرانی را هم با شرایط مالی خوب جذب می‌کنند و ما هم اگر می خواهیم در کورس باشیم و با تیم هایی که از نظر هزینه با ما قابل قیاس نیستند مبارزه کنیم و در بازی های رو در رو نتیجه خوبی بگیریم نیاز به تقویت شدن داریم.

وی افزود: ما باید آرش رضاوند را حفظ می کردیم و پارسال باید این اتفاق می‌افتاد اما یک سری اشتباهات وجود داشت و الان نیاز به یارگیری داریم. به باشگاه گفتم حداقل به دو بازیکن نیاز داریم و امیدوارم حالا که آرش رضاوند را در اختیار نداریم یک یار در این پست و یک بازیکن دیگر که با او در حال مذاکره هستیم و اگر اتفاقی نیفتد جذب کنیم. فعلا در حال حاضر تمام تمرکز ما روی نقاط ضعف مان است که بتوانیم آن را پوشش دهیم. ما در پست مهاجم مجید علیاری، علی قربانی و ساسان انصاری را داریم که شرایط‌شان فوق العاده است و این را در لیگ ثابت خواهند کرد.

منبع: فارس
شناسه خبر: 572363