tto
29 آذر 1401 - 15:11

کردستان به مقصد اصلی گردشگری کشور تبدیل شده است

سنندج- مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: استان کردستان از معبر به مقصد اصلی گردشگری در کشور تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان، نادر زینالی روز سه‌شنبه در مراسم معارفه سرپرست جدید اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کردستان در سنندج اظهار کرد: تغییر و تحول از الزامات نظام اداری است و برای اینکه بتوانیم از تجربیات همکاران استفاده و در آنان ایجاد انگیزه کنیم، باید تغییرات و جابجایی‌هایی اعمال شود.

وی از یعقوب گویلیان به‌عنوان یکی از مدیران فعال، پرتلاش و با انگیزه در این مجموعه یاد کرد و افزود: استان کردستان در طول چند سال اخیر جهش بسیار خوبی را در سه حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی داشته است.

زینالی با بیان اینکه این موفقیت مرهون تلاش و پشتکار صادقانه مدیرکل و کارکنان این مجموعه بوده است، عنوان کرد: از همکارانمان در استان کردستان انتظار داریم ضمن تعامل کامل با مدیریت جدید، در راستای حفاظت از میراث گران‌بهای فرهنگی، توسعه صنعت گردشگری و ترویج صنایع‌دستی تلاش کنند.

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: استان کردستان از معبر به مقصد اصلی گردشگری در کشور تبدیل شده است.

زینالی افزود: باید ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان کردستان در حوزه گردشگری بیش‌از پیش به هموطنان شناسانده شود.

در این مراسم منصور مهرزاد به‌عنوان سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان معرفی و از یعقوب گویلیان مدیرکل پیشین قدردانی شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 922515