tto
18 مرداد 1401 - 22:02

«شمیم علاالدینی» به عنوان خبرنگار برتر استان تهران معرفی شد

دماوند- با حضور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران «شمیم علاالدینی» به عنوان خبرنگار برتر و پیشکسوت استان تهران معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، خراسانی زاده شامگاه سه شنبه با حضور در دماوند ضمن معرفی و تقدیر از «شمیم علاالدینی» به عنوان خبرنگار برتر و پیشکسوت استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مطالبات خبرنگاران استان تهران را می‌شنویم و به وزیر ارشاد انتقال خواهیم داد.

خبرنگار مهرعلاالدینیوی با اشاره به رسالت خبرنگاری حضرت زینب در عاشورا و تقارن این روز با روز خبرنگار بیان داشت: مصادف شدن روز عاشورا با روز خبرنگار افتخاری برای اصحاب رسانه است و از این جهت افتخار می‌کنیم که به واسطه روز خبرنگار به یاد این آن واقعه بزرگ می‌افتیم.

خراسانی زاده با بیان اینکه نوجوانان و جوانان باید از دستاوردهای علمی کشور آگاه شوند گفت: تربیت رسانه‌ای اصل بسیار مهمی است که اصحاب رسانه باید این رسالت را به بهترین شکل ممکن انجام دهد و اخبار مأیوس و ناامید کننده را با توجه به اصل تربیت رسانه‌ای تولید کنند.

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران افزود: از اصحاب رسانه می‌خواهیم با شیوه امر به معروف و نهی از منکر مسئولان را نقد کنند.

وی با اشاره به کسب درآمد از تولید محتواهای فاخر بیان داشت: با توجه به رواج خبرنگاری، خبرنگاران می‌توانند با تولید محتوای مناسب فرهنگی خبری فعال باشند و همچنین درآمد هم کسب کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 556812