tto
11 مرداد 1401 - 15:24

جهاد تبیین و روشنگری نیاز امروز جامعه است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی جهاد تبیین و روشنگری را نیاز امروز جامعه عنوان کرد و گفت: اگر کوتاهی در این مسیر صورت بگیرد و جهاد تبیین تحقق پیدا نکند قطعا جوانان ما در پیدا کردن مسیر حق دچار اشتباه می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک حجت‌الاسلام هادی خلیلی بعد از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، در اراک اظهار کرد: این شورا در سال 59 توسط امام راحل(ره) تشکیل شده که به تبع در استان نیز با دو رویکرد افزایش تعامل و تقویت مشارکت و نقش آفرینی اقشار مختلف مردم به فعالیت پرداخته است.

وی افزود: هیات‌های اندیشه‌ورز در راستای افزایش تعامل و تقویت مشارکت با حضور نمایندگان سمن‌ها و تشکل‌ها راه‌اندازی شده و در این مسیر گام‌های مثمر ثمری برداشته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی جهاد تبیین و روشنگری را نیاز امروز جامعه عنوان کرد و ادامه داد: اگر کوتاهی در این مسیر صورت بگیرد و جهاد تبیین تحقق پیدا نکند قطعا جوانان ما در پیدا کردن مسیر حق دچار اشتباه می‌شوند.

خلیلی بیان کرد: جهاد تبیین بارها از سوی مقام معظم رهبری مورد تایید قرار گرفته و به همین منظور گروه‌های جهادگران تبیینی در استان تشکیل شده است.

وی با اشاره به اقدامات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در یک سال اخیر بیان کرد: برگزاری گرامیداشت ۱۲ فروردین و روز جمهوری اسلامی با حضور پررنگ مردم در ۳۰ محل برپایی نمازجمعه استان، راهپیمایی روز جهانی قدس در ۱۰۰ نقطه شهری و روستایی استان، گرامیداشت مراسم ارتحال حضرت امام(ره)، اعزام ۶ زائر به مرقد امام خمینی(ره) و... از اقدامات مهمی بود که در یک سال گذشته در استان رقم خورد.

انتهای پیام

منبع: فارس
شناسه خبر: 519958