tto
13 مرداد 1401 - 14:07

کامرانی‌فر: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در قبال باشگاه‌ها وظایف سنگینی دارند

دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در قبال باشگاه‌ها وظایف سنگینی دارند و ما هم باید در کنار باشگاه‌ها به زیباتر شدن فوتبال باشگاهی کمک کنیم تا اتفاقات خوب بیشتری در فوتبال کشور رقم بخورد.

- اخبار ورزشی -به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از ‌روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران؛ حسن  کامرانی‌فر دبیرکل فدراسیون فوتبال در نشست مدیران تیم‌های لیگ برتر و لیگ یک اظهار داشت: ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری  سرور و سالار شهیدان و تشکر از زحمات جناب بهاروند رئیس سابق سازمان لیگ،  باید بگویم در فوتبال ساحلی و فوتسال کشور افتخاراتی در سطح جهانی داریم اما  چرا در فوتبال نتوانسته‌ایم در عرصه جهانی موفقیت‌های فوتبال ساحلی و فوتسال را تکرار کنیم؟ وظیفه ما این است مدل و رفتار جدید در فوتبال ابداع کنیم و کارهای بزرگ در باشگاه‌ها انجام بدهیم.

خبرگزاری تسنیموی افزود: در مسابقات لیگ‌های معتبر جهان  سرمربیان تیم‌ها نسبت به یکدیگر با احترام رفتار می‌کنند و به خوبی و نیکی در مورد هم دیگر صحبت  می‌کنند اما در فوتبال ما چنین رفتاری را مشاهده نمی‌کنیم. در حالیکه بازیکنان دو تیم هم باید در زمین مسابقه مراقب یکدیگر  باشند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال تاکید کرد:  خوشبختانه در چند سال  اخیر  فوتبال  ما رویه‌ای بهتر و مناسب‌تر را به کار گرفته است و باشگاه‌ها به شیوه‌ای بهتر صحبت برای رشد و پیشرفت فوتبال فعالیت می‌کنند.

کامرانی‌فر افزود: در خارج از کشور روی زیبایی‌های فوتبال مانور خبری زیادی می‌شود  اما متاسفانه در فوتبال ایران  رسانه‌ها بیشتر بر انتشار حاشیه‌ها تاکید می‌کنند، چرا اتفاق‌های خوب فوتبال ما در رسانه‌ها کمتر منعکس می‌شود؟ در حالیکه در فوتبال کشور اتفاق‌های مثبت و فرهنگی خوب و زیادی رخ می‌دهد.

وی تاکید  کرد: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هم در قبال باشگاه‌ها وظایف سنگینی دارند و ما هم باید در کنار  باشگاه‌ها به زیباتر شدن فوتبال باشگاهی کمک کنیم تا اتفاقات خوب بیشتری در فوتبال کشور رقم بخورد. ایرانی‌ها مردمانی باهوش هستند و می‌‌توانیم از این هوش در جهت مثبت و رشد و توسعه فوتبال استفاده کنیم.

سلیمانی: برای داوران مردودی جایگزین داریم/ از باشگاه‌ها می‌خواهیم که به سمت بیانیه‌نویسی نروند

سلیمانی: برای داوران مردودی جایگزین داریم/ از باشگاه‌ها می‌خواهیم که به سمت بیانیه‌نویسی نروندانتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 532648