tto
08 آذر 1401 - 16:06

سیستم حضور غیاب کسرا؛ راهکار مدیریت کنترل تردد سازمان شما

سیستم حضور و غیاب کسرا که نتیجه ۲۳ سال تجربه و دانش کارشناسان کسرا است سال هاست که در سازمان ها و شرکت های مختلف مورد استفاده قرار گرفته و توانسته به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای مدیریتی مدیران سازمان ها به آن ها کمک کند.

مزیت های گسترده این نرم افزار حضور و غیاب جامع و پیشرفته در کنار سخت افزارهای قدرتمند ایرانی و خارجی و به روز آن این سامانه را به عنوان یک انتخاب همیشگی برای مدیران مبدل کرده است. در ادامه به برخی از مهم ترین دلایل انتخاب سامانه حضور غیاب کسرا اشاره می کنیم:

امروزه به دلیل گسترش روزافزون کسب و کارها و به تبع آن افزایش تعداد منابع انسانی سازمان ها استفاده از انواع مختلف دستگاه ها و سیستم های حضور غیاب افزایش یافته است. سیستم حضور غیاب از دو قسمت سخت افزار و نرم افزار تشکیل شده اند و بر این اساس ورود اطلاعات از طریق دستگاه های کنترل انجام شده و سپس این داده ها توسط نرم افزار حضور و غیاب پردازش و کارکردهای تردد ثبت شده کارکنان محاسبه می شود.

سیستم حضور و غیاب کسرا  که نتیجه 23 سال تجربه و دانش کارشناسان کسرا است سال هاست که در سازمان ها و شرکت های مختلف مورد استفاده قرار گرفته و توانسته به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای مدیریتی مدیران سازمان ها به آن ها کمک کند. مزیت های گسترده این نرم افزار حضور و غیاب جامع و پیشرفته در کنار سخت افزارهای قدرتمند ایرانی و خارجی و به روز آن این سامانه را به عنوان یک انتخاب همیشگی برای مدیران مبدل کرده است. در ادامه به برخی از مهم ترین دلایل انتخاب سامانه حضور غیاب کسرا اشاره می کنیم:

سیستم حضور غیاب آنلاین کسرا مناسب هر کسب و کاری است

اتوماسیون تردد کسرا به گونه ای است که میتواند در سازمان ها و شرکت های مختلف با هر تعداد کاربر کاربرد داشته باشد. به عنوان مثال در سازمان های بزرگ به دلیل ازدیاد تعداد پرسنل ثبت ترددها و در نتیجه محاسبه انواع کارکردها و ... پرسنل با سختی هایی مواجه می شود در حالی سیستم تردد کسرا به دلیل زیرساخت قدرتمند خود که شامل موتورهای چندگانه خود مثل موتور تولید قوانین، گزارش ساز، فرم ساز و... است با چنین مشکلاتی روبرو نخواهد بود و از طرفی تجربه کسرا در سازمان های بزرگی مثل ایران خودرو، هلدینگ گلرنگ، لبنیات میهن، ذوب آهن اصفهان، بانک ملت، بانک صادرات، کمیته امداد، صنایع مس ایران و.... موید چنین حقیقتی است.

پشتیبانی از دستگاه حضور غیاب موجود در بازار و صرفه جویی در خرید دستگاه تردد

یکی از مواردی که کسرا را برای سازمان های مختلف جذاب می سازد ارتباط گیری کسرا با  انواع دستگاه های حضور و غیاب سازمان ها  است به نحوی که کسرا قادر است تمام دستگاه های ورود و خروج سازمان ها را از هر برندی که باشند با استفاده از نرم افزار مدیریت دستگاه های کنترل تردد خود یعنی سیستم بایوویشن تخلیه و در نهایت تردد پرسنل را مدیریت کند. چنین امکانی موجب صرفه جویی بسیار برای سازمان ها می شود چرا که در این صورت سازمان شما نیازی به خرید دستگاه حضور غیاب جدید و صرف هزینه های گزاف برای چنین امری نخواهد داشت.

 

ارتباط با دیگر نرم افراهای مدیریت منابع انسانی

شرکت مهندسی کسرا در کنار سیستم حضور غیاب خود نرم افزارهای دیگری نیز ارائه نموده است که میتواند ارتباط جامعی با آن ها برقرار کرده و به مدیران سازمان های برای مدیریت پرسنلشان یاری دهد. از جمله چنین نرم افزارهایی می توان به نرم افزار ماموریت و مسافرت کسرا،  نرم افزار جامع تغذیه کسرا (سیستم رزرواسیون تغذیه)، اتوماسیون جامع حراست و انتظامات کسرا (اتوماسیون ورود و خروج خودرو، کالا و تردد خودرو) و اپلیکیشن حضور غیاب کسرا همراه و اپ حضور و غیاب بدون دستگاه کسرا آوید اشاره کرد.

برخورداری از انواع اپلیکیشن های حضور غیاب آنلاین و تردد

یکی از مواردی که نرم افزار کنترل تردد کسرا را برای سازمان های مختلف مهم می سازد اپلیکیشن های تلفن همراه کسرا است. اپ حضور و غیاب با موبایل کسرا همراه می تواند به صورت آنلاین و همبسته با سامانه حضور غیاب کسرا داده های تردد پرسنل را در سطوح مختلف کارکنان، مدیران میانی و مدیران ارشد در اختیار هر یک از آنان قرار دهد. از طرفی اپلیکیشن حضور و غیاب بدون دستگاه کسرا اوید نیز می تواند با استفاده از موقعیت مکانی پرسنل و بدون صرفه هزینه های بالا و تنها با استفاده از موقعیت یاب گوشی های تلفن همراه کارکنان یا همان GPS اقدام به ردیابی و رصد کارکنان حین ماموریت های کاری یا ویزیتورهای حوزه پخش سازمانی کند.

استفاده از انواع تکنولوژی های به روز در نرم افزار حضور و غیاب آنلاین کسرا

نرم افزارهای حضور و غیاب آنلاین کسرا به گونه ای سامان یافته اند که میتوانند از تکنولوژی های مختلف روز دنیا برای ثبت تردد و ورود خروج کارکنان بهره مند شوند. از این جمله باید به نرم افزار حضور و غیاب تحت وب کسرا اشاره کرد که میتواند به صورت کاملا تحت وب و بدون نیاز به نصب نرم افزار بر روی سیستم های سازمانی مثل بر تردد کارکنان نظارت کند. همچنین نرم افزار حضور و غیاب ابری اتنسی کسرا نیز قادر است با استفاده از فناوری رایانش ابری خود و با کمترین هزینه کسب و کارهای کوچک و متوسط را در نارت هر چه دقیقتر بر پرسنل یاری رساند.

 

بهره مندی از انواع تجهیزات امنیتی سازمانی سازگار با اتوماسیون حضور غیاب کسرا

کسرا میتواند انواع سیستم های امنیتی سازمانی مثل دستگاه های حضور غیاب، گیت های تردد (گیت های کنترل تردد)، گذرگاه های تردد، دستگاه ایکس ری X-ray ، راهبندها، پلاک خوان ها و... را متناسب با نوع نیاز سازمان ها و شرکت های مختلف در اختیار آنان قرار دهد.

ما در شرکت مهندسی کسرا خوشحال و خرسندی تا بتوانیم در کنار سازمانهای بزرگ و خلاق ایرانی باشیم و با ارائه نرم‌افزارهای مدیریت کنترل تردد و حضور و غیاب پرسنل به عنوان یک بازوی اجرایی قوی در کنار مدیران سازمان ها باشیم. شما می‌توانید برای کسب مشاوره رایگان در مورد کلیه محصولات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری کسرا به وب سایت شرکت کسرا به آدرسwww.kasraco.net مراجعه کرده یا با شماره تلفن‌های02141452000 داخلی 3یا09196769974تماس حاصل فرمایید.

"این مطلب تبلیغاتی است"

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 888631