tto
09 مرداد 1401 - 15:43

پیام تسلیت امام جمعه و استاندار کرمانشاه درپی شهادت مامور انتظامی

کرمانشاه- امام جمعه و استاندار کرمانشاه درپی شهادت مامور انتظامی کرمانشاه در راه مقابله با اراذل و اوباش پیام تسلیت صادر کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه و بهمن امیری مقدم استاندار کرمانشاه در پیامی مشترک شهادت سروان «مهدی دامن باغ» از مأموران کلانتری ۱۵ شریعتی که در درگیری با اراذل و اوباش مسلح و در راه حفظ امنیت جامعه، جان خود را فدا کرد تسلیت گفتند.

خبرگزاری مهرمتن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسموَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

وَلَاتَحْسَبَنَّقُتِلُوافِیأَمْوَاتًابَلْأَحْیَاءٌعِنْدَرَبِّهِمْیُرْزَقُونَجان فشانی و ایثار انسان‌های فداکار و جان برکفی که همواره در جهت رسیدن به مقام رضای الهی برای خدمت به مردم و تأمین امنیت ملت بزرگ ایران تلاش و مجاهدت می‌نمایند و در این راه از زیباترین و شیرین‌ترین موهبت الهی یعنی جان خود می‌گذرند در تاریخ این سرزمین همچون تصویری روشن در دیدگان این ملت نقش بسته است.

برکفیشهادت مأمور جان برکف، شجاع و مظلوم انتظامی استان کرمانشاه در دفاع از حریم امنیت جامعه، سبب اندوه دل‌ها و جان‌های همه مردم ایران خصوصاً شهروندان و همشهریان کرمانشاهی گردید، مدافعان امنیت در فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه مانند همیشه برای برقراری نظم، آرامش و امنیت شهر و جامعه خود سینه سپر کردند تا اشرار، اراذل و مخلان نظم و امنیت عمومی نتوانند خدشه‌ای بر آن وارد کنند.

برکفاین‌جانبان شهادت سروان «مهدی دامن باغ» را به محضر فرمانده کل قوا، خانواده ایشان، مردم عزیز ایران اسلامی و استان کرمانشاه و همکاران وی در مجموعه انتظامی کرمانشاه را تبریک و تسلیت گفته و علو درجات را برای این شهید والامقام از خداوند متعال مسئلت می‌کنیم.

همچنین از دستگاه قضائی می‌خواهیم که با عاملان این جنایت با اشد مجازات برخورد نمائید تا از این پس شاهد تکرار چنین وقایع تلخی نباشیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 506781