tto
19 دی 1401 - 23:51

گروهک تروریستی منافقین در استان سمنان متلاشی شد

سمنان- استاندار سمنان با بیان اینکه گروهک تروریستی منافقین در استان متلاشی شد، گفت: پشتیبانی مالی از مرتبطین گروه نفاق یکی از اهداف این گروهک بود.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمدرضا هاشمی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی استانداری سمنان بیان کرد: در اقدام اطلاعاتی گسترده هسته سازمان‌یافته و تشکیلات اطلاعاتی گروهک تروریستی منافقین به استعداد پنج عنصر در استان سمنان شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه این تیم وابسته به گروهک منافقین در استان سمنان چند هدف را دنبال می‌کرد، افزود: پشتیبانی مالی از مرتبطین گروه نفاق و همچنین کانون‌های شورشی در اغتشاشات اخیر یکی از اهداف این تیم سازمان‌یافته بوده است.

استاندار سمنان با بیان اینکه هدف دوم این تیم تروریستی ساخت سازه‌های مختلف انفجاری با تهیه مواد شیمیایی و اسیدی و آزمایش آن در بیابان‌های استان بوده است، تاکید کرد: هدف سومی که این تیم سازمان‌یافته تروریستی از منافقین داشته‌اند و در حال اقدام برای آن بوده‌اند؛ تهیه «سه‌راهی‌های انفجاری» برای اقدامات ایذایی در استان‌های هم‌جوار به‌ویژه قم و تهران بوده است.

هاشمی با بیان اینکه هدف دیگری که این تیم تروریستی از منافقان به دنبال آن بود؛ اجرای اقداماتی ازجمله شعارنویسی و تهیه فیلم و عکس از اعتصاب‌ها به‌ویژه اعتصاب بازاریان بود، گفت: از این تیم سازمان‌دهی شده گروهک منافقین، مقادیر بسیار زیادی مواد منفجره، دستگاه‌های دیجیتال دوربین‌های مختلف کشف و ضبط شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 966507